Záclony a závěsy

Látkové dekorace

Záclony a závěsy

Látkové dekorace

Látkové dekorace

Záclony a závěsy

Zpravidla závěrečnou akcí k zútulnění a okrášlení interiéru vašeho domu nebo bytu, bývá realizace látkových dekorací pro okna,dveře a ostatní prostory.

Pomůžeme a poradíme vám při rozhodování jakou dekoraci, podle typu okna, místností a vkusu, zvolit. Stejně tak s výběrem látek a způsobem pověšení.

V naší nabídce jsou záclony a závěsy všech barev a mnoha vzorů. Záclony typu voál, organza, mušelín, vyšívané, řetízkové a s různými optickými efekty a téměř vždy se spodním olůvkem. Závěsy jednobarevné, vzory moderní a abstraktní, retro styly nebo 100% zatemňující black out.

Šití provádí v profesionální dílně na moderních strojích zkušené a vyškolené švadleny. V šití se neomezujeme jen na obdélníkové a čtvercové tvary záclon a závěsů, ale šijeme také obloukové a šikmé tvary. Vrcholným provedením jsou náročné dekorace typu královských girland, skládané boční nebo středové šály tzv. jabo a okrasné volány. Samozřejmostí jsou doplňky, úvazy, polštáře, přehozy, ubrusy a jiné.

Pro budovy, kde je požadavek na nehořlavé látky, např. hotely a úřady, máme v nabídce atestované nehořlavé záclony a závěsy.

Rádi bychom vám představili naši kolekci látkových dekorací, která dodá vašemu interiéru šarm, pohodlí a osobitost. Naše látkové dekorace zahrnují širokou škálu prvků, včetně závěsů, polštářů a dalších doplňků, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních látek a nabízejí bohatou paletu vzorů, barev a textur. Tyto látkové dekorace nejenže přidávají estetický prvek do vašeho prostoru, ale také vytvářejí pohodlnou atmosféru a odrážejí váš jedinečný styl a vkus. S naší kolekcí látkových dekorací můžete snadno transformovat svůj domov a vytvořit prostředí, ve kterém se budete cítit opravdu jako doma.

Látkové dekorace

Záclony a závěsy

Máte zájem o tento produkt?