Záclony a závěsy

Záclonové vodiče

Záclony a závěsy

Záclonové vodiče

Záclonové vodiče

Záclony a závěsy

Garnyž, nejznámější způsob pro zavěšení záclon, závěsu a látkových dekorací má dnes velkou konkurenci v systému záclonových vodičů. Tyto dva způsoby zavěšování okenních dekorací, mají ve výsledku dva rozdílné efekty. Garnyž zůstává viditelnou součástí dekorace, kdežto záclonové vodiče jsou skryty použitou látkou, ať už záclonou nebo závěsem.

Záclonové vodiče jsou lehké hliníkové kolejničky s povrchovou úpravou práškovým vypalovaným lakem, standartně v bílé barvě, ale je možné dodat v jakékoliv barvě dle vzorníku RAL.

V dnešní době kdy se na stavbách setkáváme s různými geometrickými tvary domů a oken, je velkou předností tohoto systému jeho tvarová variabilita. Ohyby u záclonových vodičů lze provádět jak horizontálně tak vertikálně. Pověšení ušitých záclon a závěsů na záclonových vodičích umožňuje našitá řasící páska a trvalé nařasení, které tímto velmi zjednodušuje a urychluje údržbu. K zavěšení elegantních dekorací (např. girlandy, jabo…) se používá profil se suchým zipem, na dekoraci je našit druhý díl suchého zipu.

REALIZACE

Ukázky našich realizací

Záclonové vodiče

Záclony a závěsy

Máte zájem o tento produkt?