ROLETY

Římské rolety

ROLETY

Římské rolety

Římské rolety

Římské rolety

Jednou z variant látkové dekorace na okno jsou moderní římské rolety. Jde o jednoduché složení mechanismu a látky. Mechanismus je ovládán ručně provázkem, nebo nejčastěji nekonečným řetízkem. Pro větší rozměry je možnost ovládání motorového. Látka je přilepena suchým zipem k hornímu mechanismu a za pomoci svislých pásku nebo provázků, vytahována vzhůru. Na látce jsou ušity vodorovné tunýlky, ve vzdálenosti 20–30 cm od sebe, čímž při vytahování vznikají elegantní horizontální sklady. Možno namontovat na stěnu i strop.

Z látek je možné použít jakékoliv záclony nebo závěsy, čímž je nabídka provedení velmi široká. Další provedení těchto roletek může být tzv. londýnské, látka má na jednotlivých polích prověšení, nebo vídeňské, kdy je látka bohatě nařasena.

Naše římské rolety jsou elegantní a funkční, kombinují stylový design s praktickými vlastnostmi, umožňují plnou kontrolu světla a soukromí ve vašem prostoru. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a nabízejí širokou škálu vzorů, barev a textur, které se snadno sladí s vaším interiérem.

Kromě římských rolet si ještě můžete ještě vybrat mezi londýnskými a vídeňskými roletami:
Naše londýnské rolety jsou sofistikovaným řešením, které umožňuje jemnou regulaci světla a stínění. S jejich charakteristickými horizontálními lamelami můžete snadno ovládat množství světla v místnosti a vytvořit příjemnou atmosféru. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují trvanlivost a odolnost.

Pokud hledáte luxusní a elegantní rolety, naše vídeňské rolety jsou tím pravým pro vás. S jejich charakteristickými svislými lamelami umožňují snadnou regulaci světla a soukromí, a to vše s nádechem luxusu a stylu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a nabízejí širokou škálu designů a barev, které dodají interiéru jedinečný vzhled.

REALIZACE

Ukázky našich realizací

ROLETY

Římské rolety

Máte zájem o tento produkt?