Žijte na výsluní, relaxujte ve stínu...

Žaluzie

Vadí vám slunce?

Volte žaluzie!

Rolety

Nechcete záclony?

Volte rolety!

Plisé

Přehřívá se vám zimní zahrada?

Volte Plisé!

Záclony a závěsy

Chcete útulný interiér?

Volte dekorace!

Markýzy

Jak zastínit terasu?

Volte markýzy!

Sítě proti hmyzu

Obtěžuje vás hmyz?

Volte sítě!

Bezpečnostní mříže

Chcete ochránit svůj dům?

Volte mříže!

Aktuálně

  • Motorové garnýže

    Moderní, inteligentní a tiché, to jsou motorové garnýže pro záclony a závěsy.
    V nabídce společnosti MARKUP vč. dodávky ušitých záclon a závěsu na míru.

Záclonové vodiče

Garnyž, nejznámější způsob pro zavěšení záclon, závěsu a látkových dekorací má dnes velkou konkurenci v systému záclonových vodičů. Tyto dva způsoby zavěšování okenních dekorací, mají ve výsledku dva rozdílné efekty. Garnyž zůstává viditelnou součástí dekorace, kdežto ZV jsou skryty použitou, látkou ať už záclonou nebo závěsem.

ZV jsou lehké hliníkové kolejničky s povrchovou úpravou práškovým vypalovaným lakem, standartně v bílé barvě, ale je možné dodat v jakékoliv barvě dle vzorníku RAL.

V dnešní době kdy se na stavbách setkáváme s různými geometrickými tvary domů a oken, je velkou předností tohoto systému jeho tvarová variabilita. Ohyby u ZV lze provádět jak horizontálně tak vertikálně. Pověšení ušitých záclon a závěsů na ZV umožňuje našitá řasící páska a trvalé nařasení, které tímto velmi zjednodušuje a urychluje údržbu. K zavěšení elegantních dekorací (např. girlandy, jabo…) se používá profil se suchým zipem, na dekoraci je našit druhý díl suchého zipu.

Ovládání dekorací zavěšených na ZV:

  • ruční v kombinaci s ovládací tyčkou
  • provázkové
  • motorové s možností dálkového ovládání

Montáž ZV je možné provádět do stropu na jednoduché montážní držáky, nebo na stěnu kde se používají konzole .Konzole jsou nastavitelné, vždy pro danou sestavu ZV (např. záclona+závěs+dekorace)