Venkovní rolety na míru

ČLÁNKY

Venkovní rolety na míru

ČLÁNKY

Venkovní rolety na míru

ČLÁNEK

Venkovní rolety jsou stale oblíbenějším a vyhledávanějším způsobem stínění, který můžete využívat po celý rok bez ohledu na roční období. Kromě možnosti plnohodnotného stínění vám nabízí i celou řadu dalších výhod, mezi něž patří například vyšší soukromí, tepelně izolační vlastnosti nebo ochrana před vandaly a zloději.

Instalujeme kvalitní venkovní rolety v Praze, Kladně i ve Slaném. Dokážeme realizovat projekty v podobě starších rodinných domků i novostaveb, naše paleta rovněž zahrnuje i školy, firmy či jiné objekty. Provádíme instalaci venkovních rolet do výklenku nebo na fasádu, do zaomítacího boxu i do překladu Heluz, kdy jsou lameny navíjeny do vnitřního prostoru řekladu. 

Hliníkové lamely vyplňujeme polyuretanovou pěnou a zároveň myslíme i na jejich povrchovou úpravu, kterou provádíme kvalitní práškovou pěnou. Díky tomu vám můžeme zaručit dlouhodobou barevnou stálost venkovních rolet. Nabízíme i lamely plastové. Ovládání námi instalovaných rolet je různorodé – vybírat můžete mezi ručním ovládáním šňůrkou nebo popruhem, nabízíme i ovládání skladací klikou nebo motorem. 

Pořízením venkovních rolet rozhodně neprohloupíte – ba naopak! Kromě vysoké stínivosti vám nabízí i tepelnou a zvukovou izolaci, díky které nebudete tolik rušeni okolním ruchem a rázem se tak zvýší kvalita vašeho bydlení. Mezi další pozitiva stínění pomocí venkovních rolet patří i ochrana před dotěrným hmyzem, což je aktuální téma především v horkých měsících, kdy chceme hodně větrat a nejrůznější havěť má tak volný vstup do našich domovů. Rozhodně nesmíme opomenout ani prodlouženou životnost vašich oken, kterým rolety dodají ochranu před nárazy větru, deště nebo krup. 

KONTAKT

KONTAKTUJTE NÁS

Máte zájem o naše produkty?