Římské rolety na míru

ČLÁNKY

Římské rolety na míru

ČLÁNKY

Římské rolety na míru

ČLÁNEK

Přemýšlíte nad vzhledově přitažlivým, leč praktickým způsobem stínění vašeho interiéru? Nelíbí se vám klasické žaluzie, na které jen usedá prach a jejichž údržba není zrovna nejrůžovější? Pak vám doporučujeme vsadit vaši horkou kartu na římské rolety, které představují moderní variantu stínění, jenž vašemu domovu rázem dodá úplně nový šmrnc! 

Římské rolety se hodí do jakéhokoli interiéru. Doporučujeme o jejich instalaci uvažovat zvláště v případě obývacích pokojů a ložnic, kde se stanou vítaným prvkem i originální dekorací. U nás si můžete vybrat z pestré palety římských rolet, které mohou mít mnoho podob a vy si tak pro svůj domov můžete vybrat přesně to pravé ořechové. Pro rolety může být použita jakákoli látka, ať už záclony nebo závěsy – záleží na vás! Nabízíme i tzv. londýnské rolety, u kterých je látka v jednotlivých polích prověšená či rolety vídeňské, které jsou typické pro své bohaté nařasení. Ovládání římských rolet je zajištěno mechanismem, jenž se ovládá provázkem a ve větších prostorách jej lze ovládat motorově, což je velmi snadné a pro uživatele i pohodlné. 

Římské rolety vám nabízí nejen vysokou kvalitu stínění před nežádoucími slunečními paprsky, ale zároveň slibují i ochranu před nevítanými zraky vašich sousedů či kolemjdoucích lidí. Kromě toho, že na jedničku splňují svou funkci, se okamžitě chopí i role příjemné interiérové dekorace, která doplní místnost a dodá jí onu pověstnou třešničku na dortu. 

Výhodou římských rolet je možnost libovolně si regulovat nejen intenzitu stínění, ale i jeho dosah. Dle vašeho uvážení a potřeb si rolety můžete vyrolovat či naopak srolovat přesně do požadovaných rozměrů. Není tedy povinností mít rolety stažené přes celé okno, nýbrž si je můžete srolovat například jen do jeho poloviny.

KONTAKT

KONTAKTUJTE NÁS

Máte zájem o naše produkty?