Žijte na výsluní, relaxujte ve stínu...

Žaluzie

Vadí vám slunce?

Volte žaluzie!

Rolety

Nechcete záclony?

Volte rolety!

Plisé

Přehřívá se vám zimní zahrada?

Volte Plisé!

Záclony a závěsy

Chcete útulný interiér?

Volte dekorace!

Markýzy

Jak zastínit terasu?

Volte markýzy!

Sítě proti hmyzu

Obtěžuje vás hmyz?

Volte sítě!

Bezpečnostní mříže

Chcete ochránit svůj dům?

Volte mříže!

Výsuvné markýzy

Výsuvné venkovní markýzy

Výsuvné markýzy jsou sluneční clony, které se mohou stát praktickou ozdobou Vašeho domu, firmy, hotelu, obchodu, rodinného domu, terasy nebo balkonu. Vhodné využití je především na místech, kde je nutné zachovat podchodnou výšku bez narušení prostoru pomocnou konstrukcí nebo stojanem a také pro zastínění zimních zahrad, kde se umisťuje nad šikmou část a díky nastavitelnosti sklonu kopíruje její sklon.

Využití sluneční markýzy

Výsuvná markýza chrání před slunečními paprsky, ale také před mírným deštěm, díky impregnované úpravě speciální látky. 

Markýzová látka

Markýzové látky jsou tkány z acrylových vláken, které zaručují vysokou světelnou a barevnou stálost, protiplísňovou a antistatickou úpravu. V nabídce je okolo sedmdesáti látek různých barev a vzorů, které určitě uspokojí i náročné zákazníky.Další předností markýzových látek je možnost jejich potisku ať už nápisem nebo logem, což ocení především majitelé obchodů, restaurací, hotelů, kteří získávají nejen ochranu svých venkovních nebo vnitřních prostor (ochrana zboží ve výlohách před slunečními paprsky), ale také reklamní plochu.

Ovládání výsuvných markýz

Samotná markýza se ovládá ručně za pomoci kliky, která je délkově přizpůsobena uživateli. Některé modely markýz jsou osazeny druhou převodovkou, která umožňuje stejnou klikou plynule měnit sklon látky. Komfortnější ovládání je motorové s čidly pro vítr, déšť, slunce nebo se vzájemně kombinují.

Umístění a montáž markýzy

Markýzu lze namontovat pohledově na fasádu domu, do konstrukce stropu či podhledu. Při montáži na fasádu, kde není markýza nijak chráněna, je vhodné markýzu doplnit o ochranou stříšku, nebo zvolit některý z modelů, který je osazen krytem již v základním provedení tzv. kazetové markýzy.