Látkové rolety na míru

ČLÁNKY

Látkové rolety na míru

ČLÁNKY

Látkové rolety na míru

ČLÁNEK

Ačkoli se od nich v posledních letech upustilo a z českých domácností je pomalu nahradily novější žaluzie, dnešní doba pokročila zase úplně jinam a látkové rolety tak opět dostávají šanci ukázat vám své nejlepší vlastnosti. Díky moderním technologiím a možnosti nekonečného designu se tak látkové rolety objevují ve stále větším počtu interiérů. Kromě skutečnosti, že nadále svědomitě plní svůj účel a dávají vám tak možnost regulovat si intenzitu slunečního záření, vám toho mohou nabídnout daleko více. 

Kvalitní látkové rolety několika provedení jsou u nás samozřejmostí. Dodáváme látkové rolety do Prahy, Kladna i Slaného. Díky možnosti použít různorodé typy látek vám můžeme nabídnout nepřeberné množství designů, mezi nimiž jistě dokážete najít to pravé do vaší domácnosti. V nabídce tak zahrnujeme jak světlopropustné, tak i světelně polopropustné či nepropustné látkové rolety. Velice oblíbenou alternativou jsou tzv. Screen neboli světlopropustné látkové rolety disponující tepelně izolačními vlastnostmi. Určitě oceníte, že díky antistatické úpravě jsou námi dodávané látkové rolety nenáročné na údržbu. 

Rozmanitý výběr nabízíme nejen v oblasti látek, ale i v jejich ovládání. Látkové rolety umístěné v interiéru se tak dají ovládat ručně samonavíjecí pružinou, motorově nebo řetízkovou převodovkou. Pro úplné zatemnění instalujeme navíjecí rolnu s látkou do ochranného krytu, zároveň kombinujeme vodící lištu se 100% světelně nepropustnou látkou Black out.

KONTAKT

KONTAKTUJTE NÁS

Máte zájem o naše produkty?