Žijte na výsluní, relaxujte ve stínu...

Žaluzie

Vadí vám slunce?

Volte žaluzie!

Rolety

Nechcete záclony?

Volte rolety!

Plisé

Přehřívá se vám zimní zahrada?

Volte Plisé!

Záclony a závěsy

Chcete útulný interiér?

Volte dekorace!

Markýzy

Jak zastínit terasu?

Volte markýzy!

Sítě proti hmyzu

Obtěžuje vás hmyz?

Volte sítě!

Bezpečnostní mříže

Chcete ochránit svůj dům?

Volte mříže!

Látkové dekorace

Zpravidla závěrečnou akcí k zútulnění a okrášlení interiéru vašeho domu nebo bytu, bývá realizace látkových dekorací pro okna,dveře a ostatní prostory.

Pomůžeme a poradíme vám při rozhodování jakou dekoraci, podle typu okna, místností a vkusu, zvolit. Stejně tak s výběrem látek a způsobem pověšení.

V naší nabídce jsou záclony a závěsy všech barev a mnoha vzorů. Záclony typu voál, organza, mušelín, vyšívané, řetízkové a s různými optickými efekty a téměř vždy se spodním olůvkem. Závěsy jednobarevné, vzory moderní a abstraktní, retro styly nebo 100% zatemňující black out.

Šití provádí v profesionální dílně na moderních strojích zkušené a vyškolené švadleny. V šití se neomezujeme jen na obdélníkové a čtvercové tvary záclon a závěsů, ale šijeme také obloukové a šikmé tvary. Vrcholným provedením jsou náročné dekorace typu královských girland, skládané boční nebo středové šály tzv. jabo a okrasné volány. Samozřejmostí jsou doplňky, úvazy, polštáře, přehozy, ubrusy a jiné.

Pro budovy, kde je požadavek na nehořlavé látky, např. hotely a úřady, máme v nabídce atestované nehořlavé záclony a závěsy.