Žijte na výsluní, relaxujte ve stínu...

Žaluzie

Vadí vám slunce?

Volte žaluzie!

Rolety

Nechcete záclony?

Volte rolety!

Plisé

Přehřívá se vám zimní zahrada?

Volte Plisé!

Záclony a závěsy

Chcete útulný interiér?

Volte dekorace!

Markýzy

Jak zastínit terasu?

Volte markýzy!

Sítě proti hmyzu

Obtěžuje vás hmyz?

Volte sítě!

Bezpečnostní mříže

Chcete ochránit svůj dům?

Volte mříže!

Sítě proti hmyzu na míru

Máte již dost otravného hmyzu, který se vám nastěhuje do domácnosti pokaždé, když otevřete okno nebo dveře? Vadí vám nepříjemné bzučení much, které si drze sedají na vás nábytek a zanechávají za sebou stopy? Chcete si v létě přes noc otevřít okno i beze strachu, že se ráno probudíte s desítkami svědivých štípanců od komárů? Pak investujte do pořízení sítě proti hmyzu, díky které budou vaše okna i dveře chráněná před nezvanými hosty! 

Sítě proti hmyzu rozhodně mají něco do sebe! Určitě i vy znáte situaci, kdy jste jen na několik málo minut otevřeli okno a rázem vám po pokoji začala lítat skupinka much. Stejný problém zažíváme i ve večerních hodinách, kdy je rozsvícené světlo největším lákadlem pro komáry, můry a další otravné potvory. Díky sítím proti hmyzu, které nabízíme hned v několika provedení, vás již nikdy nebude obtěžovat bzučivý let mouchy ani nepříjemné třepotání můřiných křidélek! 

Nabízíme sítě proti hmyzu v Praze, Kladně a ve Slaném, přičemž si můžete vybrat z rozmanité palety druhů. V našem sortimentu tak naleznete sítě okenní i dveřní. Pro stálou instalaci do oken doporučujeme okenní síť pevnou, do střešních oken je nejlepší namontovat síť rolovací, která vám nebude překážet v běžném provozu. Naše paleta dále zahrnuje i dveřní sítě rolovací a posuvné, nechybí ani síť se samouzavíracími panty, která je velice praktická. 

Sítě proti hmyzu usazujeme do hliníkových válcovaných profilů a povrchově je chráníme vypalovaným lakem. Síť se skládá z poplastovaného sklolaminového vlákna, které hravě odolá teplotním rozdílům.Sítě dodáváme v šedé nebo černé barvě. I přes svou velkou hustotu naše sítě proti hmyzu pohlcují maximálně 8% denního světla.