Žijte na výsluní, relaxujte ve stínu...

Žaluzie

Vadí vám slunce?

Volte žaluzie!

Rolety

Nechcete záclony?

Volte rolety!

Plisé

Přehřívá se vám zimní zahrada?

Volte Plisé!

Záclony a závěsy

Chcete útulný interiér?

Volte dekorace!

Markýzy

Jak zastínit terasu?

Volte markýzy!

Sítě proti hmyzu

Obtěžuje vás hmyz?

Volte sítě!

Bezpečnostní mříže

Chcete ochránit svůj dům?

Volte mříže!

Bambusové žaluzie

Dřevěné žaluzie interiérové

Dřevěné žaluzie nabízejí díky svým výjimečným vlastnostem nejvyšší kvalitu zastínění, exkluzivní vzhled a maximální komfort. Dřevo, staletími ověřený materiál, je používané k výrobě lamel a dalších částí žaluzií. Používají se dřeva stromů z rodiny lip a ramínů, pro svou tvrdost a celkovou stabilitu, která je nutná pro zachování dlouhodobé funkčnosti a tvaru žaluzie. 

Nabízené rozměry lamel

Žaluzie se dodávají v šířkách lamel 25, 50 a 89 mm pro žaluzii vertikální.

Složení dřevěné žaluzie

Žaluzie je složena z horního profilu opatřeného krycí lištou a lamelami. Ovládání může být provázkem, tyčkou nebo motorové. Vyrábět lze také žaluzie v atypických tvarech.

Materiál pro bambusové žaluzie

Dalším materiálem použitelným pro výrobu lamel je bambus. Bambus je travina a jeho neobyčejné vlastnosti se dnes využívají nejen pro výrobu nábytku, ale také při výrobě žaluzií. Lamela je spojena lepením a tím je docíleno maximální tvarové stálosti. Nekroutí a neprohýbá se. Díky tomuto je tento materiál vhodný pro použití do vlhkostně a tepelně nestabilních prostor (bazény, koupelny, zimní zahrady). Dodává se v šířkách 25 a 50 mm.

Čistota dřevěné žaluzie

Při výrobě lamel je také brán zřetel na zdravotní a ekologickou nezávadnost. Pro povrchovou úpravu jsou používány ekologicky nezávadné barvy s UV filtrem.